فروشگاه ناون یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی
فضای اینترنت مانند یک دریای بیکران است که کنترل کردن آن بسیار سخت است. این دریای ژرف، مملو از انواع کوسه ها است. افراد سودجویی که به وسیله راه های مختلفی، سعی در دزدی کردن از جیب مردم و خریداران فروشگاه های مجازی هستند. امروزه با زیاد شدن صفحات تقلبی و کلاهبرداری های اینترنتی، بسیاری از مردم اعتماد خود را به خرید های آنلاین از دست داده اند و آن را ریسک تلقی می‌کنند. به همین منظور فروشگاه ناون، با در نظر گرفتن مسیرهای قانونی و اخذ مجوزهای قانونی، درگاهی برای جلب خاطر اطمینان شما عزیزان است.
فروشگاه ناون، معتبر و قانونی
سایت ناون، شعبه ی اینترنتی مجموعه ناون است. این مجموعه با داشتن انواع پروانه های رسمی و قانونی، مجوز های ثبت شرکت و مجوز های بهداشتی معتبر و قانونی از مجاری قانونی کشور، کار خود را در عرصه‌ی تولید و ارائه عسل و خشکبار ادامه داده است. شعبه های دفتری این فروشگاه در تهران و شهرستان نهاوند موجود اند. در یک کلام ساده، فروشگاه ناون معتبر است و دارای وجود خارجی با محصولات واقعی و مرغوب است. سایت این فروشگاه دارای نماد اعتماد ملی است و به صورت ثبت شده و قانونی با درگاه های پرداخت قانونی همکاری می‌کند.
فروشگاه ناون، قدمی برای مبارزه با کلاهبرداری مجازی
دزدی ها و کلاهبرداری های اینترنتی به چندین روش وجود دارند. روش اول، درست کردن صفحات تقلبی با دامنه های غیر معتبر و به نمایش گذاشتن محصولات غیر واقعی، در این حالت شما پس از سفارش هیچ گونه محصولی دریافت نمی‌کنید و این یعنی به صورت رسمی از شما دزدی شده است. روش دوم در درست کردن صفحات پرداخت بانکی تقلبی یا همان فیشینگ است که شما با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود در آن صفحه، در واقع در حال دادن اطلاعات به افراد متقلب و سودجو هستید و به آنها اجازه برداشت وجه می‌دهید.
سایت ناون برای مقابله با این کلاهبرداری ها چه کرده است؟
فروشگاه ناون، یکی از معتبر ترین و با اصالت ترین فروشگاه های تولید و عرضه عسل، آجیل و خشکبار است. این فروشگاه دارای کد ثبت ملی و انواع مجوز های لازم است. لازم به ذکر است که ناون تنها دارای شعبه اینترنتی نیست بلکه یک مجموعه کامل و معتبر در تهران و در شهرستان نهاوند، استان همدان است که مدتهاست محصولات خود را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند.
تیم پشتیبانی فروشگاه ناون، به منظور کسب اطمینان خاطر شما و همچنین مبارزه با فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی، با کسب مجوزهای لازم و دامنه های ایمن، سایتی ایمن همراه با کوکی های مجاز و محافظ در اختیار مشتریان قرار داده است. همچنین با ثبت قرارداد با درگاه های انتقال وجه معتبر از بانک ملت از فیشینگ و دزدین اطلاعات شما جلوگیری کرده است.
ارتباط با تیم پشتیبانی ناون
تیم پشتیبانی ناون به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری با آدرس ها و شماره تلفن های درج شده در سایت، آماده پاسخگویی به سوالات شما و پیگیری محصولات شما هستند. نحوه ارسال محصولات به صورت کاملا مستقیم از طریق درگاه های پستی صورت می‌گیرد و دارای کد پیگیری مرسوله می‌باشد. همچنین این محصولات در اسرع وقت با همان کیفیت سفارش شده ارسال می‌شود. محصولات فروشگاه ناون کاملا تضمینی است و در صورت عدم رضایت، می‌توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.
اعتبار ما اعتماد شما است
ما در مجموعه ی ناون اعتبار و کیفیت کار خود را از اعتماد شما کسب کرده ایم. تجربه و نظرات مشتریان نشان داده است که مجموعه ناون با تکیه بر اصول اخلاقی و اصل مشتری مداری، همیشه در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان محترم، پیشگام و بهترین بوده است. تنها یک بار سفارش کافی است، تا تفاوت را متوجه شوید.