حفظ حریم خصوصی مشتریان در سایت ناون اولویت است
حفظ حریم خصوصی مشتریان، واژه ای است که بیش از حروفی که دارد، معنای وسیع و عمیقی را در بر گرفته است. در واقع در دنیای امروز با بیان حقوق شهروندی و حقوق فردی و سر و سامان گرفتن قانون ها و نظم در جوامع بشری، رعایت حقوق هر فرد به امری بسیار مهم بدل شده است. به زبانی ساده تر شما با احترام به حریم خصوصی و حق و حقوق افراد، به خود آنها احترام می‌گذارید. جدا از مسئله‌ی احترام و ارزش گذاری برای افراد، مسئله حریم خصوصی یه مسئله‌ی حقوقی مهم است. اطلاعات و آدرس هایی که از کاربران در اختیار یک مجموعه است شامل یک سری قوانین خاص است تا به نحو کامل از آنها مراقبت شود. سیاست فروشگاه اینترنتی سایت ناون، در قبال صیانت از حریم خصوصی مشتریان، بسیار جدی و در اولویت است.
حریم خصوصی چیست و چه اهمیتی دارد؟
سیاست حفظ حریم خصوصی یا قوانین privacy_policy در تمام دنیا وجود دارد. شما پس از ثبت نام در یک سایت، شرکت و یا هر بخش دیگر که از شما اطلاعات شخصی دریافت می‌کند، صاحب این حقوق می‌شوید. حریم خصوصی شما عبارت است از کلیه اطلاعات شخصی و مدارکی که سایت یا مجموعه مورد نظر از شما دریافت می‌کند. این اطلاعات ممکن است شامل، نام، نام خانوادگی، آدرس محل سکونت، شماره تلفن، کد پستی و… باشد.
این اطلاعات برای هر شخصی مهم است زیرا جزو مسائل شخصی اوست. هر مجموعه و شرکتی که اقدام به جمع آوری این اطلاعات از شما می‌کند، موظف است در قبال حفظ و عدم نشر این اطلاعات کوشا باشد. در صورت از بین رفتن حریم خصوصی افراد، آن مجموعه و شرکت ضامن خواهند بود و از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری هستند. اهمیت این اطلاعات آنجا مشخص می‌شود که امروزه در دنیای مجازی به وسیله اطلاعات شخصی و کاربردی هر شخص می‌شود اعمال مخرب و غیرقانونی انجام که آخر سر به پای شخصی که اطلاعات او سرقت رفته است نوشته شود.
سیاست سایت ناون در قبال حفظ حریم خصوصی مشتریان
ارزشمند بودن و بالا بودن جایگاه مشتری در مجموعه ناون یک مسئله کاملا نهادینه شده است. در این مجموعه حق و حقوق افراد محترم شمرده می‌شود. با توجه به اهمیت بالای اطلاعات کاربری در دنیای مجازی امروز و همچنین اهمیت حفظ آنها، ما نیز این مسئله را به خوبی درک می‌کنیم. سایت ناون خود را متعهد و ملزم به حفظ حریم خصوصی مشتریان می‌داند و سیاست های سخت گیرانه ای را در این مورد اعمال کرده است. حفاظت از اطلاعات کاربری شما یکی از مهمترین اصول و قوانین سایت است.
ما طبق قانون حکومتی و قوانین شورای فضای و همچنین قانون اخلاق حرفه ای و انسانیت، موظف هستیم از کلیه مشخصات شما حفاظت کنیم و زمینه ی حضور امن را در سایت فروشگاه برای شما مهیا کنیم. همچنین دریافت اطلاعات شما به منظور جلوگیری از ورود اسپم ها و ربات ها در سایت و علاوه بر آن دسته بندی سفارش ها و پیگیری راحت مرسوله ها برای ما مهم است و تنها جنبه تجارتی و کاری دارد.

در سایت ناون چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟
بدیهی است لازمه ی ثبت سفارش و بهره مند شدن از تمام امکانات سایت، عضویت در آن است. این عضویت از آن جهت مهم است که کلیه سفارشات شما راحت تر قابل پیگیری خواهد بود و تمام امکانات سایت برای شما فعال خواهد شد. پس از ثبت نام در سایت پنل اختصاصی خواهید داشت و به راحتی چند کلیک می‌توانید سفارشات خود را ثبت کنید.
برای ثبت نام در فروشگاه اینترنتی ناون، لازم است اطلاعاتی را وارد کنید. این اطلاعات شامل، نام و نام خانوادگی، نام کاربری، آدرس محل سکونت، تلفن همراه، ایمیل و… است. دریافت این مشخصات از آن جهت لازم است که ابتدا ما بدانیم فرد یک شخصیت حقیقی دارد و در ثانی برای ثبت و ارسال سفارشات به مشکل نخوریم. در این سایت به هیچ عنوان اطلاعات کارت های بانکی و اعتباری از شما دریافت نمی‌شود و تنها در هنگام سفارش و پرداخت وجه، از طریق درگاه های معتبر بانکی مانند بانک ملت اطلاعات خود را وارد و محصول خود را سفارش می‌دهید.
چگونه از مشخصات و اطلاعات کاربری شما محافظت خواهد شد؟
اهمیت حفظ حریم خصوصی افراد برای ما کاملا روشن است. به همین جهت با اعمال قوانین و سیاست های محکم و جدی از نشر و پخش این اطلاعات مراقبت می‌کنیم. اطلاعات شخصی شما تنها در پنل شما وجود دارد و به دیگران نشان داده نمی‌شود. همچنین این حریم خصوصی در یک بستر ایمن و رمز گذاری شده توسط پشتیبانی سایت ناون، محافظت می‌شود.
از آنجا که کلیه امور مادی و معنوی سایت ناون، متعلق به شرکت ناون می‌باشد لذا این اطلاعات تنها در بستر ایمن و رمز گذاری شده سایت قرار دارد. سایت ناون نیز توسط نرم افزار های بسیار قوی حمایت و پشتیبانی می‌شود. پس خیال خودتان را در زمینه حفظ حریم خصوصی راحت کنید و با اطمینان خاطر به ما اعتماد کنید.
همچنین سایت ناون، ثبت شده زیر نظر شورای عالی فضای مجازی و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که نشان دهنده جدیت و سطح بالای استاندارد کاری و حرفه ای در این سایت است. می‌توانید مطمئن باشید، اطلاعات ارتباطی شما مانند شماره تماس و ایمیل به دست ربات ها و ارسال کنندگان اسپم و تبلیغات نخواهد افتاد.
فروشگاه اینترنتی ناون، درگاهی ایمن برای سفارشی سالم
سلامت و ایمنی دو رکن اصلی و اساسی در زندگی افراد است. ما در مجموعه ناون تلاشمان بر این بوده است که در حد امکان این دو رکن و پایه را در حیطه کاری خود پیاده کنیم. از جهت سلامتی، بسیار تلاش کرده ایم که محصولاتی کاملا ارگانیک و طبیعی را به دست مشتریان برسانیم تا از خواص فوق العاده این محصولات استفاده کنند و سلامت خود و اطرافیان را تضمین کنند. همچنین از نظر ایمنی کوشش ما بر حفظ حریم خصوصی و همچنین ایجاد درگاهی امن برای ثبت سفارش و خرید بوده است. با ثبت قرارداد با درگاه های معتبر پرداختی مانند، بانک ملت و… زمینه ی خریدی مطمئن و راحت را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم. اعتماد شما اعتبار ماست.