اینماد و دنیای خرید و فروش های مجازی
همانطور که می‌دانید، فضای مجازی و دنیای کسب و کار های اینترنتی امروزه بسیار گسترده شده است و تقریبا قسمتی جدا نشدنی از زندگی انسان ها است. خرید های اینترنتی بسیاری از مشکلات را در خرید حل کرده است و مزایایی همچون انتخاب آسان، عدم صرف وقت اضافی، هزینه کمتر و دریافت محصول با کیفیت تر را برای افراد به ارمغان آورده است. از طرفی دنیای مجازی، مانند دریای آزادی است که ممکن است پر از موجودات خطرناک و افراد سوء استفاده گر باشد. اعتماد کردن به هر سایت و فروشگاهی ممکن نیست. اینماد، روشی است برای انتخاب های مطمئن و خرید های آسان.
اینماد چیست و چه کاربردی دارد؟
اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی ،روشی است که توسط آن سایت های مطمئن و غیر مطمئن تفکیک می‌شوند. فروشگاه هایی که قصد فروش اینترنتی را دارند، با کسب این نماد و ثبت شرکت خود در این مجموعه، اولا به راحتی قابل پیگیری خواهند بود، ثانیا نشان می‌دهند که محصولات این فروشگاه از یک شرکت واقعی و معتبر ارسال می‌شود.
کسب اعتماد و جلب اطمینان خاطر مشتریان شاید به وسیله شهرت، حسن برخورد، ارسال به موقع و با کیفیت انجام بگیرد اما بازهم کافی نیست. برای جلب اعتماد 100 درصدی افراد لازم است نشان دهیم که ما دارای یک شرکت واقعی هستیم که به صورت قانونی ثبت شده است و دارای دفتر و محل کار در دنیای واقعی است. این کار به وسیله ی اینماد انجام می‌گیرد.
اینماد چه حسن و کاربردی دارد؟
اینماد تضمینی بر فعالیت های قانونی آن سایت است. بیشتر به فروشگاه های اینترنتی که درگاه هایی برای انتقال وجه دارند تعلق می‌گیرد. نشان نماد اعتماد الکترونیکی یک نماد و عکس خالی نیست، بلکه نشانه‌ی حسن اعتماد آن سایت و فروشگاه است که به شما می‌گوید می‌توانید اعتماد کنید و خرید کنید.
این نماد برای سایت مورد نظر، اعتماد الکترونیکی، درگاه مطمئن انتقال وجه، افزایش میزان امنیت خرید، محافظت از حریم شخصی کاربران، پشتیبانی و گارانتی محصولات را به ارمغان می‌آورد. در صورت بروز مشکل و یا دریافت نکردن محصولات و یا عمل نکردن فروشگاه به تعهدات خودش، توسط این نماد می‌توانید پیگیری کنید و به راحتی از شرکت مورد نظر شکایت کنید.
مجموعه تولید و عرضه، عسل و خشکبار ناون دارای نماد اینماد
بارها اعلام کرده ایم که اعتماد مشتریان، اعتبار ماست. ما این اعتبار را از ارسال به موقع محصولات، اصل بودن و مرغوب بودن کالاهای ارسالی و قیمت مناسبی که در نظر گرفته ایم دریافت کرده ایم. ما به منظور جلب اعتماد بیشتر شما عزیزان، علی الخصوص افرادی که به تازگی با این مجموعه آشنا شده اند، شرکت ناون را در اینماد ثبت کرده ایم و با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسیر های اعتماد را هموار کرده ایم.
این نماد نشان گر تعهدات ما به اصول حرفه ای و اخلاقی است و همچنین بیانگر خریدی مطمئن است. در سایت ناون، درگاه های انتقال پول بسیار ایمن هستند و شما می‌توانید بدون ترس از فیشینگ و کلاهبرداری ها و یا دزدیدن اطلاعات کارت اعتباری خود، خرید کنید و به راحتی خرید خود را پیگیری کنید.
اعتماد، امنیت و کیفیت ویژگی های مجموعه ناون
حسن شهرت ناون اتفاقی نیست. ما به تمامی اصول خود نسبت به مشتریان پایبند هستیم. تیم پاسخگویی و پشتیبانی ناون همه روزه پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهند بود. محصولاتی که در این مجموعه به فروش می‌رسد کاملا تضمین شده هستند. علاوه بر تضمین سلامت، تضمین کیفیت و بهداشت نیز از ویژگی های محصولات ناون می‌باشد. وجود درگاه های مطمئن انتقال پول همراه با شماره های پیگیری نشان می‌دهد که سایت ناون یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در جهت تامین احتیاجات عسل، خشکبار و آجیل در ایران است. تنها یک بار تجربه کنید تا تفاوت ها را متوجه شوید.