رعایت قانون کپی رایت، احترام به حقوق انسانیت
دستان افراد سودجو و سوءاستفاده گر در همه جا و در همه زمینه ها دیده می‌شود. افرادی وجود دارند که نردبان صعود خود را روی کمر موفقیت و تلاش های دیگران بنا می‌کنند. در فضای مجازی و کسب و کار های اینترنتی هم این افعال قبیح وجود دارند. کارهایی نه تنها بر خلاف قانون است بلکه بر خلاف اخلاق انسانی نیز می‌باشد. به همین منظور به جهت صیانت از حقوق صاحبان اثر و صاحبان سایت ها و حفاظت از خلاقیت و نوآوری افراد، قانونی به نام قانون کپی رایت بنا شده است. این قانون حق و حقوقی رسمی را در اختیار صاحبان آثار قرار می‌دهد و ابزار پیگرد قانونی را در اختیار آنها می‌گذارد. سایت ناون نیز یک سایت خصوصی است که تحت حمایت همین قانون قرار دارد.
قانون کپی رایت چیست؟
تعریف کوتاه و مختصر قانون کپی رایت، حفاظت از کلیه آثار علمی، فرهنگی، هنری و اختصاصی صاحبان اثر است. این قانون به صورت گسترده ای در همه زمینه ها و عرصه ها وجود دارد. به صورت کلی اگر بخواهیم نگاه کنیم، کپی رایت مانند یک گارد محافظ است که دزدان و سوء استفاده کنندگان را دور نگه می‌دارد و همچنین حق صاحب آن اثر را محترم می‌شمارد.
طبق این قانون کلیه حقوق انحصاری، آثار، نما و تمام مسائل مربوط به یک اثر در هر حوزه ای متعلق به صاحب آن می‌باشد و افراد دیگر حق کپی کردن و استفاده را بدون کسب اجازه ایشان ندارند. این قانون موادی دارد که نشان می‌دهد، هرگونه تکثیر، اقتباس، نو گویی، یعنی بیان همان آثار و نوشته به زبانی دیگر یا وارد کردن تغییرات جزئی، کپی کاری و… غیر قانونی است و صاحب اثر می‌تواند پیگرد قانونی خود را اعمال کند.
قانون کپی رایت در سایت فروشگاه اینترنتی ناون به چه شکل است؟
فروشگاه آنلاین عسل و خشکبار ناون نیز مانند بسیاری دیگر از فروشگاه های اینترنتی، یک سایت اختصاصی و واقعی است که کلیه حقوق و منافع آن تحت حمایت قانون کپی رایت قرار دارد. طبق این قانون هرگونه کپی کردن، تکثیر، نو گویی و استفاده از مطالب این سایت، غیرقانونی است و در صورت عدم احترام به این قانون، به صاحبان سایت اجازه پیگیری از طریق مجاری قانونی داده می‌شود.
این قانون شامل کلیه آثار مانند، عکس ها، محصولات، مقاله ها و مطالب، قالب سایت، نمایه های گرافیکی، ایموجی ها و دسته بندی ها، ایده ها، آدرس های حقیقی و حقوقی و کلیه مواردی که در این سایت وجود دارد می‌شود. سایت ناون یک درگاه تجاری ثبت شده در شورای عالی فضای مجازی و کسب و کارهای الکترونیکی است که کاملا قانونی اداره می‌شود. طبق قانون کپی رایت هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها منوط به اجازه مدیران سایت است. همچنین کپی مطالب و نوشته ها تنها با ذکر منبع و قید کردن آدرس سایت ناون به نشانی اینترنتی https://navannuts.com/ مجاز است.

قانون کپی رایت، قانونی برای رفاه حال مشتریان
کلیه قوانین موجود برای نظم دهی و جلوگیری از سوء استفاده های مختلف بنا شده است. این قانون نیز برای رفاه حال مشتریان و از بین بردن فضای نا امن در کسب و کار های اینترنتی بسیار لازم، مفید و ضروری است. با رعایت این قانون، کاربر می‌داند که این سایت، اصلی است و علاوه بر اینکه می‌تواند برای خرید محصولات به راحتی و اطمینان خاطر اقدام کند، بلکه می‌تواند به مطالب نیز اعتماد کند.
طبق احترام به اصل صداقت، کلیه مطالب، توضیحات و ذکر ویژگی های محصولات کاملا یونیک بوده و به صورت اختصاصی توسط تیم ناون تهیه و بارگذاری شده است. ویژگی های ذکر شده واقعی است و بدون بزرگ نمایی و یا کپی کاری در اختیار شما قرار داده است. حمایت از قانون کپی رایت، حمایت دو طرفه از صاحبان آثار و مشتریان است.