تماس با ما و پل ارتباطی با ناون
به منظور جلب اطمینان خاطر شما عزیزان و همچنین کسب ارتباط راحت تر با شما روش هایی را تحت عنوان تماس با ما و برای ایجاد پل ارتباطی بین مجموعه ناون و مراجعه کنندگان عزیز در نظر گرفته ایم. در این مجموعه احترام متقابل و احقاق حقوق مشتریان بسیار مهم است. سیاست های فروشگاه ناون بر پایه‌ی اعتماد و ارتباط بنا شده است. پس لازم و ضروری است که هر زمان که خواستید بتوانید با بخش پشتیبانی و مدیران مجموعه ارتباط برقرار کنید.
روش های ارتباطی با فروشگاه ناون
یکی از مزیت های مهم فروشگاه اینترنتی ناون، همه روزه و همه ساعته بودن در بخش ارتباط و پشتیبانی است. به منظور رفاه حال مشتریان و پیگیری سوالات، رفع مشکل ها و پیگیری سفارش ها در تمام ساعتها پاسخگوی شما خواهیم بود.
روش های ارتباط حضوری
دفتر مرکزی فروشگاه عسل و آجیل ناون، واقع در تهران، چهارراه مولوی، بازار خانات، پلاک 100 می‌باشد. این دفتر در ساعات اداری و وقت معمول رسمی پاسخگوی مراجعه کنندگان می‌باشد. لازم به ذکر است که محصولات ناون، از سرزمین خیرات و برکات یعنی دامنه ها و مراتع سرسبز کوهستان های زاگرس توزیع می‌شود و محصولات تماما ارگانیک می‌باشند.
روش های ارتباط غیر حضوری
رفاه حال شما و راحتی شما مهمترین مسئله برای ماست. به همین جهت در روش های تماس با ما، ارتباط غیر حضوری را برای پیگیری سوالات شما گنجانده ایم. مراجعه غیرحضوری چند ویژگی و حسن دارد. اول اینکه در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می‌شود. دوم اینکه در این شرایط سخت بیماری های پاندمیک مانند کرونا، حفظ سلامت شما در گرو ارتباط حضوری کمتر است. ما این مسئله را درک کرده ایم و روش های ارتباط غیر حضوری خود را گسترش داده ایم. از این رو، در هر ساعت از شبانه روز، و در تمام روز ها حتی روزهای تعطیل، به راحتی می‌توانید با بخش پشتیبانی سایت ناون ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را حل کنید.
شماره های تماس
تلفن تماس ثابت جهت تماس با ما، به شماره‌ی 021.36054550 می‌باشد.
و در صورت عدم پاسخگویی با تلفن ثابت، می‌توانید با شماره همراه 09128462059 تماس حاصل بفرمایید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز پیام خود را به ایمیل آدرس سایت ناون یعنی info@navannuts.com ارسال کنید. پیام های شما در لحظه ملاحظه و پیگیری خواهد شد.
شبکه های اجتماعی ناون
فروشگاه اینترنتی ناون علاوه بر سایت رسمی به آدرس https://navannuts.com/ که تنها سایت فروش محصولات مجموعه ناون می‌باشد، در شبکه های مجازی هم فعالیت دارد. در صورت نیاز برای تماس با ما می‌توانید از طریق این اکانت ها اقدام کنید.
صفحه مجازی ناون در پلتفرم اینستاگرام: https://www.instagram.com/navannuts/
و کانال تلگرامی فروشگاه اینترنتی ناون: https://t.me/navannuts
در این شبکه های مجازی می‌توانید علاوه بر با خبر شدن از آخرین محصولات، مطالب مفیدی درباره محصولات و خواص آنها یادگیری کنید. همچنین می‌توانید از طریق دایرکت با مدیر این صفحات ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.
چرا روش های ارتباط با ناون مهم است؟
یکی از حقوق اصلی مشتری، اطلاع داشتن از محصولی است که خریداری می‌کند. در منشور اخلاقی سایت ناون، اصل احترام به مشتری و صداقت در گفتار بسیار تاکید شده است. این حق شما است که بتوانید قبل از سفارشات سوالات خود را درباره محصولات، کیفیت آنها و هر چیز دیگری، بپرسید و منتظر پاسخ باشید. و همچنین بعد از سفارش باید بتوانید ارسال محصول را پیگیری کنید.
همچنین این روش های ارتباطی در نظر گرفته شده اند که در صورت عدم رضایت احتمالی از محصولات، تماس گرفته و پیگیری کنید، زیرا این حق شما است. ثبت سفارشات، پیگیری محصولات و پاسخگویی به سوالات و مشکلات از جمله مواردی است که می‌توانید از طریق بخش تماس با ما، پیگیری کنید.