درگاه به پرداخت بانک ملت، خرید مطمئن و ایمن
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از یک بار خرید اینترنتی متوجه کم شدن وجه های مختلفی از حساب خود شده باشید. اغلب اوقات پس از پیگیری و رجوع به پلیس فتا، جواب مناسبی پیدا نمی‌کنید و تقریبا پول خود را از دست رفته می‌بینید. این اتفاق به دلایل مختلفی از جمله فیشینگ و وجود صفحات فیک و تقلبی برای درگاه های انتقال پول به وجود می‌آید. به این صورت که شما برای انتقال وجه وارد یک صفحه می‌شوید و اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز معتبر وارد می‌کنید، اما در واقع شما در حال ارسال اطلاعات کارت بانکی خود برای کلاهبرداران و جعل کنندگان آن صفحه مجازی هستید. درگاه به پرداخت بانک ملت، یکی از بهترین روش ها برای داشتن خریدی مطمئن و معتبر است.
قدم های ناون در مسیر امنیت خرید مشتریان
ما به ایجاد درگاهی مطمئن و داشتن سایتی ایمن اهمیت می‌دهیم. یکی از روش های جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی داشتن درگاه های انتقال وجه مطمئن است. بانک ملت یکی از قوی ترین و مطمئن ترین درگاه ها را در اختیار دارد. در واقع سایت هایی که دارای درگاه به پرداخت بانک ملت هستند، خریدی ایمن و راحت را در اختیار مشتریان قرار داده اند و این یک حسن بزرگ است و باعث پیشرفت در دنیای خرید و فروش های مجازی شده است.
این درگاه به اتصال به سرور های بانک ملت از صفر تا صد انتقال وجه را پشتیبانی می‌کند و از ورود ویروس ها، بد افزار ها و صفحات تقلبی به صفحه خرید شما جلوگیری می‌کند. همچنین این درگاه در صورت بروز مشکل در انتقال پول، تضمین می‌کند که وجه دریافتی از شما ظرف مدت 72 ساعت به حساب شما عود داده می‌شود. دریافت کد پیگیری نیز یکی از مزیت های این درگاه مطمئن است.
سایت ناون مسیری برای خرید ایمن
پس از یک بررسی اجمالی در سایت ناون، در قسمت فوتر با مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی، نماد ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و نماد درگاه به پرداخت بانک ملت، متوجه درصد بالای امنیت خرید در این سایت می‌شوید. ما هر اقدامی که در جهت جلب اعتماد شما و فراهم نمودن خریدی مطمئن و لذت بخش بوده است را فراهم کرده ایم و می‌توانید به راحتی و اطمینان خاطر محصول خود را دریافت کنید.
چرا به سایت ناون اعتماد کنیم؟
همچنین سایت ناون دارای کد شامد است. سامانه شامد که توسط شورای عالی فضای مجازی راه اندازی شده است، سامانه ای در جهت جلوگیری از ایجاد فروشگاه های تقلبی و معرفی فروشگاه های معتبر و شرکت های ثبت شده در فضای مجازی است. سامانه شامد سایت های زیر نظر خود را ملزم به رعایت قانون خرید و فروش های اینترنتی می‌کند و به صورت کامل از حق و حقوق مشتریان صیانت می‌کند.
اینماد، کد شامد و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی در سایت ناون نشان دهنده اهمیت والای اصول اخلاقی و برتری حق مشتری است. هدف ما تنها ارائه بهترین و باکیفیت ترین محصولات است. زیرا ارزش مردم ایران بهره مندی از بهترین ها می‌باشد. در راستای انجام این هدف تمام فعالیت های خود را ثبت و قانونی کرده ایم تا بتوانیم به وسیله فروش اینترنتی، درگاهی برای ترویج بهترین محصولات و توسعه‌ی سلامتی در تمام نقاط کشورمان باشیم.
ما به منظور تامین امنیت خرید مجازی و همچنین راحتی شما در دوران، وجود بیماری های همه گیر و همچنین دسترسی آسان تر شما به محصولات با کیفیت، با راه اندازی سایت فروشگاه ناون و ثبت قرارداد با درگاه به پرداخت بانک ملت، زمینه‌ی رفاه و اطمینان خاطر شما را برآورده کرده ایم. به راحتی چند کلیک خرید کنید و در سریع ترین زمان ممکن خرید خود را دریافت کنید.