دسته‌بندی نشده

عسل طبیعی چه رنگیه ؟

چرا عسل ناون ؟

عسل کاملا طبیعی و ارگانیک 

به نظر کارشناسان ناون، آن عسلی طبیعی است که زنبور در فصل تولید از هیچ منبع دیگری به جز شهد گیاهان تغذیه نکند. بنابر این تولیدکنندگان ما با تولید عسل طبیعی و صددرصد ارگانیک این اطمینان را به شما می دهند که خریدی اصل و غیر تقلبی داشته باشید.

عسل ناون حاصل تغذیه زنبور از شهد گل ها

عسل ناون حاصل تغذیه زنبور از شهد گل ها

عسل هایی که به شکل طبیعی و ارگانیک تولید نشوند ، نه تنها خاصیتی برای مصرف کننده ندارند بلکه به ارگان های دیگر بدن نیز آسیب وارد می کنند. عسل های تقلبی سرشار از ساکاروز اند و مصرف آنها به هیچ عنوان توصیه نمی شوند. حتی در فرآیند تولید برخی از این عسل ها هیچ زنبوری فعالیت نمی کند و تماما صنعتی ساخته می شوند.

عسل خام و غیر فرآوری شده 

عسل چهل گیاه ارگانیک گروه ناون کاملا طبیعی تهیه شده و به هیچ عنوان تحت گرما قرار نگرفته اند. گرما دادن به عسل آن را خوش رنگ و لعاب تر می کند، اما درصد بالایی از باکتری های مفید آن را از بین می برد، ریز مغذی های آن را کاهش می دهد و خواص یک عسل طبیعی را تحت شعاع قرار می دهد.

رنگ طبیعی عسل 

عسل چهل گیاه همان طور که گفته شد از شهد گل های متفاوتی که در دشت های نهاوند روییده شده اند تهیه می شود .بنابراین رنگ یکسانی ندارد و امکان دارد در دو بسته ی گوناگون از این عسل شاهد طیف رنگی متفاوتی باشید. اما این نشانه ای از اصالت کالاست!

عسل ناون با رنگ طبیعی

عسل ناون با رنگ طبیعی

اینبار ناون با عسل خالص چهل گیاه که برخاسته از دامنه های زاگرس همیشه سبز است پذیرای شما عسل دوستان خواهد بود.

 

 توصیه قرآن بر خوردن عسل خالص 

در قرآن آمده است که خوردن عسل طبیعی برای مردم شفا است. واژه ی شفا برای توصیف هر نوع خوراکی که در قرآن نام برده شده است نیامده. بنابراین باید عسل ارگانیک ناون را در برنامه غذایی گنجاند و از خواص و معجزه های آن استفاده کرد.

 حدیثی به نقل از امام کاظم علیه السلام درباره خواص درمانی عسل که فرمودند: در عسل ، درمان هر دردی است ، هر کس ناشتا یک انگشت از آن را بلیسد ، این عسل بلغم را پایان می دهد ، صفرا را فرو می نشاند ، تلخه ی سیاه ( زرداب) را مانع می شود ، ذهن را صفا می بخشد و اگر که همراه با کندر خورده شود ، حافظه را نکو می سازد.

توصیه زیاد عسل از نظر پزشکی و طب سنتی

عسل طبیعی از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده است. همین پیشینه دور و دراز عسل خالص کافی است تا لقب معجزه ی حیات را به خودش بگیرد. از آنجایی که دارو های شیمیایی عوارض ناگریز خودشان را دارند،توصیه گروه ناون برای شما مصرف عسل چهل گیاه است.

پزشکان به عسل طبیعی لقب شیرین ترین آنتی باکتریال را داده اند. بعد از سال ها تحقیق پزشکان به این نتیجه رسیده اند که عسل خالص به دلیل داشتن مواد ضد باکتریایی زخم ها را زودتر التیام می بخشد. آنتی بیوتیک ها گاها سبب قوی تر شدن عوامل بیماری زا می شوند ولی عسل ارگانیک هیچگاه باعث بروز این اتفاق نمی شود. به همین دلیل از بهترین های آنتی باکتریالی محسوب می شود.

از نظر طب سنتی هرچه عسل قدیمی تر باشد،طبع آن گرم تر می شود. این که افراد گرم مزاج نباید عسل مصرف کنند یک جمله غلط است؛ این افراد باید از عسلی که مناسب طبیعت خودشان است بهره ببرند. در طب سنتی ایرانی و چینی بسیار تکرار شده است که عسل خالص بر بیماری های بسیاری دوا ست.

ساکاروز زیر سه درصد عسل های ناون 

عسل را به خاطر ساکاروز آن کنار نگذارید. 

هیچ آزمایشی نمی تواند عسلی با ساکاروز صفر درصد نشان دهد، اما اگر برای درمان بیماری به عسل طبیعی پناه آورده اید، عسل چهل گیاه ساکاروز زیر سه درصد دارد.

بنابر این بیماران دیابتی می توانند با خیال راحت و با مشورت پزشک از این خوراکی به میزان مورد نیاز شان استفاده کنند.

قیمت مناسب عسل های  ناون

ظروف کاملا بهداشتی

خرید مستقیم از زنبور دار

ضمانت اصالت عسل و بازپرداخت مبالغ پرداختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.