عسل

عسلی با کیفیت در ظروف بهداشتی عسل

استفاده از ظروف بهداشتی عسل نشانه‌ی احترام به سلامت شما

یک ضرب المثل قدیمی انگلیسی وجود دارد که می‌گویند، چیز های با قیمت در جاهای با ارزش یافت می‌شوند. ما عسل را طلای ناب خوراکی های طبیعت می‌دانیم، این خوراکی با اینکه به وفور در دنیا یافت می‌شود. اما ارزش بسیار بالایی دارد و تاثیر فراوانی در سلامت و زندگی انسان ها می‌گذارد. شما هیچ وقت یک شی با ارزش را در ظرف بی ارزش قرار نمی‌دهید. به همین منظور استفاده از ظروف بهداشتی عسل در تیم تولید عسل ناون، نشانه ی احترام به شما و احترام به عسل این خوراکی دوست داشتنی طبیعت است.

ظروف بهداشتی و عسل بهداشتی

سبک کاری ما نشانگر توانایی و همچنین کلاس کاری ما در ارائه یک عسل با کیفیت و درجه یک است. بسته بندی های بهداشتی و جذاب ما در واقع نمادی است برای نشان دادن کیفیت بالای تیم تولید عسل ناون. استفاده از ظروف بهداشتی عسل چند حُسن دارد که یکی از آنها جلوگیری از آلوده شدن عسل است. در واقع عسل های تولید شده به صورت مستقیم و بسته بندی می‌شوند و در این بین ارتباط های انسانی یا برخورد با مواد خارجی دیگر در حداقلی ترین حالت ممکن است. این مسئله در این زمان با وجود بیماری پاندمیک کرونا بسیار مهم است. در واقع تولید و بسته بندی های عسل در ظروف بهداشتی و جذاب، بیانگر و نشان دهنده ی میزان احترام ما به سلامت مشتری و سطح کیفیت عسل است.

انواع ظروف بهداشتی عسل

عسل حافظ طبیعت و دوستدار سلامتی است. اینکه عسل را در ظروفی استفاده کنیم و به فروش برسانیم که خود ضد طبیعت است منطقی به نظر نمی‌رسد. به همین منظور برای ارائه کردن عسل هایی که به صورت مستقیم از دامنه های کوه زاگرس برداشت می‌شود تا به دست مشتری برسد دو نوع ظروف بهداشتی عسل در نظر گرفته شده است.

برای عسل هایی که با حجم پایین خریداری می‌شوند، مانند اندازه های نیم کیلویی و یک کیلویی، یک جار شیشه ای مخصوص عسل  جذاب و شیک در نظر گرفته شده است که دیگر لازم نباشد عسل را از آن خارج کرده و در ظروف دیگری قرار دهید. شما می‌توانید از همین جار ها استفاده کنید و از آلوده شدن و مخلوط شدن عسل جلوگیری کنید.


اما برای سفارشات بزرگتر و سنگین تر مانند سفارش عسل با وزن 28 کیلوگرمی، حلب های قلع اندود در نظر گرفته شده است که محفظه ی امنی است برای مراقبت از عسل شما و جلوگیری از ورود آلودگی های مختلف به آن. ظروف بهداشتی عسل کاملا در جهت حفظ پاکیزگی و حفظ کیفیت عسل در نظر گرفته شده اند.

 

در یک کلام ساده می‌توان گفته عسل خود را همچون مرواریدی که در صدف نگه داشته می‌شود، نگهداری کنید. تیم تولیدی عسل ناون با تولید و عرضه مستقیم عسل از طبیعت شهرستان نهاوند در بسته بندی ها و ظروف کاملا بهداشتی و مناسب عسل، تحولی را در عرصه ی تولید و فروش عسل در کشور آغاز کرده است. از قافله‌ی بهداشت و سلامت عسل جا نمانید و سفارش مورد علاقه خود را به سرعت ثبت کنید.

عسل از آن دست مائده های مبارکی است که خداوند در قرآن از خواص آن بسیار گفته است؛ همچنین بر کسی پوشیده نیست که این خوراکی لذیذ تنها محصولی است که در گذر زمان مورد فساد قرار نمی گیرد و اگر اصل و طبیعی باشد سالیان سال طعم شگفت انگیز خود را حفظ می کند.

سختی جمع آوری عسل ارگانیک را تنها تولیدکنندگان اش می فهمند به همین علت برای گروه ناون ظرفی که در آن عسل را به فروش می رسانند از اهمیت زیادی برخوردار است. خبر خوب این که آن ها از ابتدا ظروف کاملا بهداشتی و مناسبی که لایق نگهداری این خوراکی معجزه گر باشد را انتخاب کرده اند.
عسل ناون در ظرف شیشه ای بسیار زیبا و کاربردی به خدمت شما مشتریان عزیز ارسال می شود؛ همچنین ناگفته نماند که عسل خاصیتی اسیدی دارد و ظرف های شیشه ای بهترین گزینه به شمار می روند، زیرا ریز مغذی ها و خواص موجود در عسل را به خوبی حفظ می کنند.
عسل هایی که به شکل عمده به فروش می رسند، در ظروف حلبی 28 کیلویی نگهداری می شوند. گرچه خاصیت اسیدی عسل ظرف آهنی را به اصطلاح می خورد اما ظروف حلبی در واقع از آهن گالوانیزه تهیه شده اند که روی آن ها یک لایه فلز روی کشیده شده است که عاملی در برابر خورندگی مواد اسیدی به شمار می آید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.