عسل

ضمانت اصالت عسل، ضمانت کیفیت تولید

ضمانت اصالت عسل، ضمانت کیفیت تولید

بازار فروش عسل یکی از شلوغ ترین بازارهای کشور است. تقریبا می‌توان گفت یکی از پر دست ترین کارها ،عسل فروشی است. البته این زیادی و شلوغی دلیل بر خوب بودن نیست. متاسفانه عسل فروش زیاد و عسل خوب کم است. در بازار عسل دلال ها، واسطه ها و فروشندگان غیر مستقیم زیادی وجود دارند که برای دریافت سود بیشتر کیفیت محصولات و همچنین تناسب قیمت ها را بهم می‌زنند. از بدی های وجود این دسته افراد می‌توان به دو مورد مهم اشاره کرد. مورد اول، افزایش بی دلیل قیمت، مورد دوم کاهش سطح کیفیت عسل ها. در واقع کمتر جایی را پیدا می‌کنید که هم به صورت مستقیم عسل را عرضه کند و هم ضمانت اصالت عسل را در اختیار مشتری قرار دهد. تیم عسل ناون همان تولید کننده ای است که به دنبال آن می‌گردید.

از ادعا تا اثبات

یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می‌گویند، ماست فروش هیچ گاه نمی‌گوید ماستی که من می‌فروشم ترش است. هیچ عسل فروشی را پیدا نمی‌کنید که بگوید عسل من مرغوب نیست. البته که ادعا کردن راحت است اما اثبات ادعا سخت است. تیم تولید عسل ناون ادعای خود را مبنی بر ضمانت اصالت عسل را به اثبات رسانده است. یکی از ویژگی هایی که برای مشتری در نظر گرفته شده است این است که در صورتی که مشتری از کیفیت عسل ناراضی باشد می‌تواند عسل را پس داده و هزینه پرداختی خود را دریافت کند.
تیم عسل ناون با تولید مستقل و مستقیم عسل در دامنه های رشته کوه زاگرس و عرصه آن به صورت مستقیم به مشتری، تحولی در عرصه فروش عسل ایجاد کرده است. اطمینان بالا به اصل بودن عسل و تخصص بالا در تولید عسل مرغوب باعث شده است که این تیم در صورت نارضایتی شما به بازپرداخت مبلغ پرداختی اقدام کند.
در واقع این ضمانت تنها برای بازپس گیری هزینه نیست بلکه سند محکم و استدلال قوی برای کیفیت و اصل بودن عسل های ناون است. کیفیت این عسل ها به قدری بالاست که تولید کننده اطمینان دارد هر علاقمند به عسلی راضی خواهد شد. تنها با یک بار سفارش خودتان متوجه طعم و مرغوبیت عسل های ناون می‌شوید.

باز پرداخت مبالغ پرداختی در صورت عدم رضایت

کیفیت بالا حق شماست. مشتری پول می‌دهد تا محصول اصلی و مرغوب دریافت کند. عسل از آن دسته از محصولات است که اگر مرغوب و بدون ناخالصی نباشد، علاوه بر اینکه فایده ای ندارد در بسیاری از اوقات می‌تواند باعث ایجاد آسیب های مختلفی به سلامت بدن شود. در تولیدی عسل ناون همیشه حق با شماست و می‌توانید در صورت عدم رضایت مبلغی را که پرداخته اید استرداد کنید.
ضمانت اصالت عسل به این معناست که شما می‌توانید نسبت به ارگانیک بودن محصول دریافتی خود اطمینان کامل داشته باشید. زیرا این عسل ها از کندوهای زنبور به صورت مستقیم برداشت می‌شوند و بدون اضافه کردن گلوکز یا مواد دیگر در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. بهترین تبلیغ برای ما کیفیتی است که شما را پس از یک بار مصرف از مشتریان ثابت عسل ناون خواهد کرد. اعتماد مشتریان سند افتخار تیم تولید عسل ناون است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.